Pražský Glenmark podporuje Fond ohrožených dětí během lockdownu i mimo něj

Mladí residenti Fondu ohrožených dětí – Klokánek ukradli srdce našim Pražským kolegům, při jejich první charitativní návštěvě dětských domovů během Vánoc 2019.

S nástupem pandemie v roce 2020, naši kolegové zajistili, aby tyto děti a tvrdě pracující ošetřující personál v této důležité charitě nebyli zapomenuti.
Během celostátního lockdownu tato charita nepřestala přijímat ohrožené děti do svých azylových domovů. Deset domovů bylo v karanténě z důvodu Covidové infekce a restrikce pro ně znamenaly to, že mnoho ošetřujícího personálu žilo 2-3 týdny společně s dětmi a pomáhalo jim s neustálou péčí.

Charita byla nucena apelovat na ochranné prostředky, zatímco čekala na pomoc ze státních rezerv. Pražský Glenmark zasáhl a dodal každému z domovů a bytů, ochranné pomůcky, vybrané potravinové doplňky z našeho OTC portfolia k podpoření imunity a dětské produkty jako jsou Enticon na zažívací problémy, Radioxar pro ochranu suché pokožky a Magnesium B-complex pro podpoření imunity a nervového systému. – na pokrytí celého měsíce.
Kolegové nadále pokračují s podporou Fondu ohrožených dětí Klokánek různými dary, například – poskytnutí domovům výměnu velice potřebných dětských sedaček za minulý měsíc.

Minulý týden byl Pražský Glenmark nadšen z obdržení oficiálního poděkování od charitativního spolku, které přišlo společně s krásnými obrázky přímo od dětí.

Obrovské díky patří našim kolegům za jejich pomoc a podporu našich milovaných dětí v Klokánku!