Hlášení nežádoucích účinků

Pokud chcete nahlásit nežádoucí účinek léčivého přípravku či nežádoucí příhodu zdravotnického prostředku společnosti Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. se sídlem Praha 4, Hvězdova 1716/2b, PSČ 14078, IČO 46505164, zapsané v obchodním rejstříku v Praze, oddíl C, vložka 150331 (dále jen „Glenmark“), vyplňte níže uvedený formulář, případně napište na e-mailovou adresu Czech.PVG@glenmarkpharma.com nebo zavolejte na telefonní číslo +420 227 629 511, +420 227 629 611.

Další možností pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí účinky pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL).

Hlásit je třeba i podezření na nežádoucí účinek, protože rozhodnutí, zda existuje vztah mezi nežádoucím účinkem a podáním léčivého přípravku či užitím zdravotnického prostředku, je v mnoha případech velmi obtížné.

Vaše osobní údaje budou společností Glenmark zpracovány v souladu s právními předpisy. Bližší informace naleznete v informačním dokumentu.

Hvězdička (*) označuje povinná pole.

 

Kontakt na lékaře

Jste-li pacient, uveďte kontakt na lékaře, který Vás léčil, když se u Vás nežádoucí účinek objevil,

Informace o léku nebo zdravotnickém prostředku

Uveďte, kterého léku se událost týká.

Kontaktní údaje

Souhlas se zpracováním osobních údajů

V případě doplňujících informací budeme Vás nebo Vašeho ošetřujícího lékaře kontaktovat.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.